Predstavujeme: City Dental Clinic

Zubná klinika City Clinic na Prievozskej ulici v Bratislave, ktorá nedávno oslavovala prvé narodeniny, je moderné pracovisko, ktoré si naozaj dá záležať na milom a profesionálnom prístupe k pacientom. Dokazuje to aj množstvo spokojných klientov, ktorí oceňujú ľudský prístup mladých lekárov pracujúcich na tejto klinike. Odzrkadľuje sa to aj na fakte, že klinika je otvorená aj v sobotu, a okrem toho tu funguje pohotovosť každý pracovný deň od 8:00 ráno do polnoci. V tomto čase sú lekári pripravení pomôcť akútnym prípadom bez ďalších poplatkov.

V piatich tematicky zariadených ambulanciách prebieha komplexné ošetrenie chrupu, a to od záchovnej stomatológie po implantáty a vďaka technickej výbave kliniky a znalostiam lekárov pacienti dostanú všetko pod jednou strechou. MDDr. Katarína Čarná sa venuje estetike a rekonštrukčnej stomatológii. Ďalším členom tímu je MDDr. Adham Azim, ambiciózny lekár, ktorý sa vo svojej práci zameriava na maximálnu spokojnosť pacientov. Stomatochirurgii sa venuje MDDr. Matúš Vasil, ktorý si poradí s každým chirurgickým prípadom s úsmevom na tvári. Členom skvelého kolektívu je aj MUDr. Maksym Kovalov, ktorý sa zameriava na implantáty a maxilofaciálnu chirurgiu.

Niekoľko pozitívnych hodnotení od pacientov:

„Som nadmieru spokojný s City Dental Clinic! Vždy sa rád vraciam do prostredia plného profesionálov, navyše veľmi milých a pôvabných, od sestričiek cez recepčné až po pani doktorku!”

„V urgentnom prípade opuchu som potrebovala pohotovostné ošetrenie, […] tak som volala práve na túto kliniku, kde mi ponúkli urgent termín asi za dve hodinky. Napriek tomu, že už som bola opuchnutá a všetko ma bolelo, pani doktorka bola veľmi jemná. Všetko mi vysvetľovala, nerv vybrala a vyčistila kanálik úplne bezbolestne. […] A prekvapivo, cena vôbec nebola prehnaná, bola totiž nižšia ako som čakala. Celkovo hodnotím recepciu, sestričku aj pani doktorku vynikajúco a budem odporúčať aj ďalej! Tu sa naozaj netreba obávať zubára!”

„Skvelá klinika a skvelý tím lekárov. Napriek strachu, ktorý som mala, sa už nebojím sadnúť do kresla a nechať si vŕtať či trhať zub. […] Chodí sem aj môj malý synček, ktorý ani nezaplakal, keď mu vŕtali zub. Túto kliniku po skúsenostiach vrelo každému odporúčam.”

„Veľká spokojnosť! Mala som akútnu komplikáciu dlhodobého zákroku a bolesti zuba. Po telefóne mi dali termín o pár hodín neskôr, tak som mohla v pokoji prísť a nevyčakávať hodiny na urgentnom. Administratíva zabrala 5 minút, personál extra milý. Doktor mi zub dôkladne ošetril a hoci som sa bála, že oň prídem, dnes už veselo hryziem. Bolesť a zuby sú pre laika veľmi subjektívne, ale pobehala som v Bratislave veľa zubárov a s City Dental Clinic som veľmi spokojná. Odporúčam.”

Pre tých, ktorí považujú pozitívnu atmosféru, dobrý prístup k pacientom a moderné vybavenie za dôležité, a taktiež majú chuť sa ďalej vzdelávať, má City Clinic dobrú správu. Práve rozširujú svoj tím a hľadajú záujemcov na pozíciu zubný lekár a zubný asistent. Pozície sú vhodné aj pre absolventov. Viac informácii môžete získať na info@cityclinic.eu.

City Dental Clinic hľadá nového člena do svojho tímu

Komentáre